Alle Palazzetti-modellen
Pelletkachel uit Italië

Palazzetti Theo

Zachte vormen met een gietijzeren bovenkant

De Theo heeft afgeronde zijkanten van geëmailleerd staal en een bovenblad van gietijzer, en is met 118 kilo de zwaarste Palazzetti die wij leveren. De afvoer zit boven op de kachel en is coaxiaal, zodat aanvoer en afvoer door een enkele doorvoer lopen. Met de optionele Air Pro 2-kit kunt u warme lucht naar een andere kamer leiden.

Vermogen
6 of 9 kW
Rendement
90,5%
Prijs
€ 4.624incl. btw, exclusief rookkanaal en installatie
In het interieur

Zo staat de Palazzetti Theo in huis

Palazzetti Theo, brandend in een woonkamer
Palazzetti Theo, brandend. Impressie, de inrichting is ter illustratie.
Uitvoeringen en prijzen

De uitvoering

Palazzetti Theo, uitvoering Afvoer boven, brandend, vooraanzicht

Palazzetti Theo

Type TCA US6 of 9 kW vermogen
incl. btw€ 4.624

Wij leveren deze kachel met de rookgasafvoer boven op de kachel. Hoe het rookkanaal verder loopt, bekijken we samen bij het inmeten.

Prijzen incl. btw, exclusief rookkanaal en installatie. Dat deel hangt af van uw woning; wij nemen het op in uw voorstel na het inmeten.

Specificaties

Palazzetti Theo 6/9 kW

Vermogen6 of 9 kW
Nominaal vermogen6 kW of 9 kW
Rendement90,5% (6 kW), 88,1% (9 kW)
Pelletreservoir16 kg
Brandduurmaximaal 28 uur
Pelletverbruik0,57 tot 1,38 kg per uur (6 kW), 0,57 tot 2,11 kg per uur (9 kW)
Afmetingen1100 x 520 x 540 mm (h x b x d)
Gewicht118 kg
RookgasafvoerØ 80 mm, coaxiaal, afvoer boven
EnergielabelA+

Normen en certificering

  • BImSchV trap 2
  • 15a B-VG (Oostenrijk)

Beschikbare afwerkingen

  • Duif grijs
  • Wit
  • Antraciet

Specificaties volgens opgave van de fabrikant. Afwijkingen per uitvoering zijn mogelijk, de maatvoering van uw situatie bepalen wij bij het inmeten.

Waarom deze kachel

De kenmerken die verschil maken

Afgeronde stalen zijkanten met een gietijzeren bovenkant

Coaxiale afvoer boven op de kachel

In 6 en 9 kilowatt, rendement tot 90,5 procent

Warme lucht naar een andere kamer met de optionele Air Pro 2-kit

Leverbaar in duifgrijs, wit en antraciet

Past de Palazzetti Theo bij uw woning?

Vraag een offerte aan voor deze kachel. U beantwoordt een paar vragen over uw woning, stuurt foto's mee en ziet meteen een prijsindicatie. Daarna ontvangt u een voorstel met kachel, rookkanaal en installatie.

Vraag een offerte aan